ביקורות סרטים, ביקורות משחקים, תוכנות וסדרות


ביקורות סרטים, ביקורות משחקים, תוכנות וסדרות

במקום לחפש באינטרנט או לשאול חברים, להלן אתר שיסדר בשבילכם את כל הדעות והביקורות של הסרטים, הסדרות, המשחקים, והתוכנות החדשות.


תמיד שאלתם אנשים על הביקורת שלהם על סדרה שאתם רוצים לראות? או ניסיתם לחפש באינטרנט וביזבזתם זמן רב בחיפוש אחר ביקורת של אנשים על סרט? לא עוד!
ישנם אתרים חדשים ברשת שמציגים לכם את כל הביקורות של גולשים שכבר ראו את הסרט עליהם הנכם מחפשים ביקורת.
כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתרי ההמלצות וביקורות הסרטים, באתרים אלו תוכלו לצפות במאגר ענק של דעות של מבקרים לכל התכנים: משחקים,סדרות,תוכנות, וסרטים ובנוסף תוכלו לפרסם ביקורת על תוכן שנמצא באתר ולהתחיל לקבל נקודות על-ידי פרסום דעות על תכנים באתר.
אתרי הדעות והביקורות כוללים רשימה של סרטים,סדרות,משחקים, ותוכנות אותם ניתן לבקר או לצפות בביקורות אשר נכתבו על התוכן, ולקבל אינפורמציה על התוכן עצמו.
לדוגמה, ניתן לגשת לדף המשחק Fifa 13, לצפות בביקורות שנכתבו על המשחק, לצפות בקדימון שלו, לקבל אינפורמציה על התוכן של המשחק, תאריך יציאה, תמונות מהמשחק, אתר רשמי, ולקבל המלצות למשחקים נוספים שמומלץ לכם לראות שיש להם קשר לדף המשחק בו אתם נמצאים.
על מנת לגשת לאתר המבוקש, Ureviews, מומלץ להכנס דרך הכתובת הרשמית של האתר ולמצוא מגוון רחב של ביקורות של כל התכנים ברשת ולהתחיל לצבור נקודות.
כמובן שבאתר ניתן לגשת לא רק למשחקים, אלא בנוסף לסרטים, סדרות ותוכנות, כמו הסרט הפופולארי זהות גנובה (The Bourne Legacy) עליו ניתן למצוא שלל רחב של ביקורות על הסרט, מידע, טרילר, וכמובן מידע על שחקני הסרט והבמאי.
באתר ניתן לפתוח פרופיל משלכם, לצפות בביקורות של סרטים,סדרות,משחקים, ותוכנות וכמו כן לכתוב את הדעות שלכם ולפרסם אותם לגולשי האתר! ההרשמה לאתר הביקורות היא ללא תשלום וניתנת לקהל הרחב. אין צורך בידע כלשהו כדי לפרסם דעה משלכם באתר, אך חשוב לשמור על חוקי האתר כדי שהדעה שלכם תוצג באתר ותקבלו את הנקודות שלכם. באתר תוכלו לראות את רשימת המשתמשים העשירים, לצפות בפרופילים אחרים, ולפרסם תגובות על הדעות שלהם באתר. זוהי דרך נוספת לצבירת נקודות באתרים אלו.
בנוסף לביקורות, תוכלו להתעדכן על כל הסרטים,סדרות,משחקים, ותוכנות החדשים באתר שהם גם חדשים בשוק.
את הנקודות שקיבלתם תוכלו להמיר לפרסים שווים כמו דרגות באתר ולקבל הטבות של משתמש כבוד.
בנוסף לכך, ניתן לעקוב אחר הביקורות שפירסמתם באתרי הביקורות, לצפות במשוב של משתמשים על הביקורת שלכם ולהיות חלק מקהילת המבקרים של אתרי הביקורות.
אז לפני לפני שאתם הולכים לצפות בסרט כלשהו, שימו לב שלפני כן לצפות את הביקורות שמשתמשים פרסמו עליו באתרי הביקורות לפני הצפייה בסרט. כמו כן,בנוסף אם אתם רוצים לרכוש,קנות משחק חדש, תוודאו שלא שחכתם לצפות את הדעות שמשתמשים פרסמו עליו באתרי ההמלצות, מה שיכול לחסוך לכם הרבה מזומן!

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.

BloggerThemes & NewWPThemes | Supported by Dfreebies